شرکت فریجیدر (Frigidaire) یکی از تولید کنندگان برتر و معروف در ساخت انواع یخچال فریزرهای ساید بای ساید در آمریکا است و نیز برندی شناخته شده در کل دنیا است که محصولات با کیفیت و دارای طول عمر بالا را به مشتریان خود عرضه می کند.
این برند نه تنها در زمینه تولید محصولات با کیفیت دارای سابقه ای طولانی و درخشان است، بلکه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی از محصولات خود نیز بسیار فعال بوده و دارای نمایندگی ها متعدد در سراسر کشور است که به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان عزیز هستند.

 

تعمیرات ساید فریجیدر

 

تمامی لوازم خانگی به ویژه یخچال فریزرها به علت کار مداوم و پیوسته طی 24 ساعت روز و نیز به علت عدم رعایت نکات ایمنی و احتیاط در حمل و نقل آنها، بیش تر در معرض آسیب دیدگی و خراب شدن هستند. به همین جهت در تعمیر و رفع مشکل آن ها باید بیشترین میزان دقت و مهارت وجود داشته باشد و تعمیرکار فرد ماهر و با تجربه ای باشد تا آسیب دیدگی به طور کامل رفع شود و نیازی به تعمیر مجدد نباشد.
یخچال فریزرهای برند فریجیدر نیز شامل این قاعده هستند و در تعمیر آن ها باید دقت شود تا از قطعات اصل، با کیفیت و اورجینال استفاده شود و نیز، تعمیر کار فردی ماهر و متخصصی با تجربه باشد و کاملا به تعمیرات ساید فریجیدر مسلط باشد. تمامی تعمیرات ساید فریجیدر در محل صورت می گیرد و هیچ گونه نیازی به جا به جایی و حمل و نقل یخچال فریزر شما نیست که طبیعتا، از اتلاف وقت و هزینه شما جلوگیری می کند. از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ساید فریجیدر شما رخ دهد به این موارد می توان اشاره کرد:
1.    سر و صدای اضافی و طولانی مدت
2.    ارور های مختلف مربوط به یخچال 
3.    از کار افتادن فن
4.    کار کردن مداوم و دائم 
5.    آسیب دیدگی لاستیک بین درب یخچال فریزر
6.    عدم تولید سرمای کافی در عین کار مداوم و پیوسته
7.    مشکل و نقص فنی در شیر برقی
8.    ایراد و آسیب دیدگی در شلنگ های آبرسان
9.    مشکل در راه اندازی موتور یا فعالیت ناقص و معیوب آن
10.     ایراد در یخ ساز
اگر هر یک از ایرادات گفته شده برای یخچال فریزر شما رخ داد، جای هیچ نگرانی ای نیست! با ارائه کارت گارانتی خود می توانید از خدمات تعمیرات ساید فریجیدر برخوردار شوید. به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز و هموطنان گرامی، کلیه قطعات به کار رفته نیز ضمانت می شوند تا شما با خاطری آسوده و مطمئن از تعمیرات ساید فریجیدر بهره مند شوید. 

 

خصوصیات یک تعمیرکار ماهر ساید بای ساید فریجیدر

 

چه تفاوتی با سایر تعمیر کاران دارد؟


در صورت بروز هر گونه مشکل و یا مشاهده نقص در عملکرد یخچال فریزرتان، می توانید با نمایندگی ها تعمیرات ساید فیجیدر تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر کاران ما در محل حاضر شوند و به رفع مشکل پیش آمده بپردازند. مهمترین تفاوتی که تعمیر کاران فریجیدر مجموعه ما با سایر تعمیر کاران دارند این است که کلیه کارشناسان و تکنسین های ما، از ماهرترین و متخصص ترین افراد تعمیر کار در زمینه تعمیرات ساید فریجیدر هستند که سالانه دوره های منظم علمی و عملی جدیدی را می گذرانند و با تازه ترین شیوه ها و روش های نوین در تعمیر یخچال فریزر آشنا می گردند.


 
خصوصیات یک تعمیرکار ماهر ساید بای ساید فریجیدر

 

علاوه بر ویژگی گفته شده، تعمیر کاران ما آشنایی کامل با محصولات لوازم خانگی این برند را دارند و به تعمیرات آن ها کاملا مسلط هستند که این ویژگی آن ها سبب می شود بتوانند به خوبی یخچال فریزر شما را عیب یابی کرده و در رفع آن موفق عمل کنند.

 

برد اصلی ساید فریجیدر


تعمیرکار ساید فریجیدر در چه زمینه ای می تواند کمک کند؟


1.    سرویس و تعمیر یخچال فریزر
2.    تعویض فیلتر یخچال
3.    تعمیر مشکلات مربوط به آب سرد کن و یخ ساز
4.    تعمیر و تعویض قطعات آسیب دیده 

 

 

ایراد و تعمیر برد ساید فریجیدر 


برد الکترونیکی یخچال فریزر، نقش اصلی در عملکرد یخچال تان را دارد و مثل قلب آن است. برد الکترونیکی از جمله قطعاتی است که به ندرت پیش می آید آسیب ببیند و خراب شود. وظیفه اصلی آن، کنترل و مدیریت عملکرد قطعات دیگر یخچال فریزر از جمله فن و کمپرسور است. 
نکته اصلی در تعمیر بردهای فریجیدر این است که تعمیر آن تنها از عهده تعمیرگاه های مجاز این شرکت بر می آید. پس از عیب یابی، بسته به نوع مشکل، ممکن است برد الکترونیکی نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.
برد های الکترونیکی یخچال به دو دسته تقسیم می شوند: 
1.    برد الکترونیکی اصلی: وظیفه آن کنترل عملکرد دیگر قطعات است.
2.    برد الکترونیکی نمایشگر (برد دیسپلی): وظیفه آن به طور معمول نمایش ارورها و دمای یخچال است.
از جمله علل رایج در آسیب دیدگی برد الکترونیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.    نوسانات شدید برق: اکثر آسیب دیدگی ها ناشی از این مورد است.
2.    اتصال سیم های داخلی: ممکن است ناشی از دستکاری افراد غیر متخصص باشد.
3.    وارد شدن ضربه محکم به بدنه: ممکن است هنگام جا به جایی و عدم رعایت احتیاط رخ دهد.
4.    طول عمر بالای یخچال فریزر

 

برد الکترونیکی نمایشگر

 

همچنین از جمله مشکلاتی که برای برد  الکترونیکی دیسپلی ممکن است رخ دهد به این موارد می توان اشاره کرد:
1.    کمرنگ شدن نور 
2.    چشمک زدن نوشته های نمایشگر
3.    نمایش دادن ناقص اعداد 
4.    غلط نشان دادن اعداد
5.    تاریک شدن نوشته ها 

 نمایندگی های تعمیر ساید فریجیدر در تهران


کلیه نمایندگی های ساید فریجیدر در شرق، شمال، غرب و جنوب تهران آماده خدمت رسانی به صورت 24 ساعته به مشتریان عزیز در تهران و حومه آن هستند. تمامی نمایندگی ها دارای متخصصین و تکنسین های ماهر و با تجربه هستند تا شما را در زمینه خرید محصولات برند فریجیدر و خدمات پس از فروش آن ها راهنمایی کرده و به شما مشاوره دهند. 
وجود نمایندگی های مختلف و متعدد که دارای نیروی متخصص هستند موجب شده تا تعمیرکار در اسرع وقت به محل اعزام شده و دسترسی مشتریان عزیز به نمایندگی ها تسهیل گردد.

نمایندگی های تعمیر ساید فریجیدر در مشهد


نمایندگی های تعمیر ساید فریجیدر در شهر مشهد دارای سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه تعمیر و رفع کردن مشکلات لوازم خانگی هستند. کلیه تکنسین های این مجموعه دوره های آموزشی کامل و جامع این شرکت را با موفقیت گذرانده اند و با جدیدترین شیوه ها و روش های تعمیر لوازم خانگی آشنا هستند. 
از امتیازات بزرگ برند فریجیدر در مشهد، می توان به وجود نمایندگی ها متعدد برای ارتباط بیشتر با مشتری ها و خدمت رسانی بیشتر به مشهدی های عزیز اشاره کرد.

 

یخچال ساید فریجیدر

 

امتیازات و ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیر فریجیدر 


کلیه نمایندگی های مجاز این شرکت با کمک کادری آموزش دیده و متخصص همواره در همه ساعات شبانه روز به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان و مشتریان گرامی هستند و این اطمینان را به شما می دهد که کلیه لوازم و قطعات به کار برده شده در تعمیرات، کاملا اصل و اورجینال و ساخته شده در کارخانه جات اصلی هستند.
کلیه قیمت ها و نرخ تعمیرات استاندارد بوده و مطابق با نرخ تعیین شده در صنف تعمیراتی ایران است و ضمانت نامه تعمیر و کارت گارانتی قطعات و لوازم به کار رفته طی تعمیر خدمت مشتریان عزیز ارائه می گردد.

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات