برند جنرال الکترونیک مارکی معتبر در بین لوازم خانگی محسوب می شود که طرفدارای خاص خود را دارد. این برند آمریکایی با وجود قدرت و استحکام بی نظیرش ممکن است با مشکلاتی نیز مواجه شود. برای تعمیر ماشین لباسشویی جنرال الکتریک می توانید به نمایندگی های معتبر این شرکت در ایران مراجعه نمایید. در این نوع نمایندگی ها هر نوع خدماتی اعم از تعمیرات لباسشویی اتوماتیک جنرال الکتریک، تعمیرات لباسشویی تایمری جنرال الکتریک و تعمیرات لباسشویی دو قلو جنرال الکتریک ارائه می شود. در این مقاله ما قصد داریم قدری بیشتر با مشکلات انواع ماشین لباسشویی جنرال آشنا شویم و راه های رفع آن ها را مرور خواهیم کرد.

تعمیرات لباسشویی تاپ لودر جنرال الکتریک

ماشین لباسشویی تاپ لودر به معنی درب از بالاست. درست است که این نوع ماشین لباسشویی ها کمتر از نوع درب از جلو مورد استفاده قرار می گیرند، اما هنوز هم می توان در بعضی خانه ها از این نوع ماشین های لباسشویی دید. اغلب آن ها شاید چندین سال است که مورد استفاده قرار می گیرند. اگر در این ماشین ها با مشکلاتی مانند لباس های خشک نشده یا صداهای عجیب رو به رو شدید، پیشنهاد می کنیم ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید.
 

تعمیرات لباسشویی تاپ لودر جنرال الکتریک


نحوه عیب یابی ماشین لباسشویی جنرال الکترونیک

بهتر است که قبل از این که با تعمیرگاه های مجاز تماس بگیرید، قبل از آن در صورت بروز مشکل دستگاه خود را عیب یابی بکنید.
•    به مقدار مواد شوینده ای که می ریزید دقت کنید.
•    شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی را از نظر نشتی چک کنید.
•    اتصالات آب به ماشین لباسشویی را بررسی کنید.
•    از محکم بودن درب واشر بالایی اطمینان حاصل نمایید.
•    مقدار وزن لباس هایی که در ماشین قرار داده اید را چک کنید.
•    اتصالات برقی را چک کنید.

بررسی این موارد در تمام انواع ماشین لباسشویی ها می تواند مفید باشد.

تعمیرات لباسشویی 110 ولت جنرال الکتریک

برخی مشکلات مانند عدم تخلیه آب، پر نشدن مجدد آب در مراحل شست و شو، خیس ماندن لباس ها در آخر کار و مشکلاتی از این قبیل، معمولا در تمامی ماشین های لباسشویی وجود دارد. اگر به دنبال تعمیرات اساسی برای هر نوع وسیله برقی 110ولت هستید، خوشبختانه مراکز معتبری برای تعمیر این دستگاه ها وجود دارند. در این میان، برند جنرال الکترونیک نیز شامل تعمیرات تخصصی می شود.

تعمیرات لباسشویی اینورتر جنرال الکتریک

اینورتر قطعه ای است که جریان DC را به عنوان جریانی مستقیم، به جریال الکتریکی AC  تبدیل می کند. علت محبوبیت ماشین های لباسشویی اینورتردار نیز به دلیل مزایای وجود این قطعه در دستگاه است. اگر ماشین لباسشویی شما اینورتر داشته باشد از مصرف بیش از اندازه برق جلوگیری می شود و عمر موتور دستگاه نیز بیشتر خواهد شد. با این وجود، خرابی آن نیز می تواند درد سر های خودش را داشته باشد. بهتر است قبل از هر کاری، حتما به مراکز معتبر جهت تعمیر لباسشویی اینورتر جنرال الکترونیک مراجعه نمایید.
 

تعمیرات لباسشویی اینورتر جنرال الکتریک


تعمیرات لباسشویی دایرکت درایو جنرال الکتریک

دایرکت درایو یعنی موتور ماشین لباسشویی تسمه ندارد. این ویژگی در ماشین لباسشویی های جدید باعث بی صدایی و عدم لرزش آن ها شده است. با این حال، مشکلات لباسشویی دایرکت درایو نیز در لیست تعمیرات نمایندگی ها وجود دارد. این مشکلات را می توانید در اینجا ملاحظه نمایید
•    مشکلات گرمایشی
•    خرابی کلید فشار
•    خرابی بلبرینگ
•    مشکلات ماژول الکترونیکی
•    مشکلات پمپ تخلیه
•    اختلالات سوپاپ ورودی

تعمیرات لباسشویی درب از جلو جنرال الکتریک

این نوع لباسشویی را بسیار دیده ایم و جز پر فروش ترین نوع لباسشویی محسوب می شود. این محبوبیت بی دلیل نیست، چراکه طی مقایسه ای که در ادامه خواهید خواند، متوجه مزایای ماشین لباسشویی درب از جلو خواهید شد. یکی از این دلایل، شست و شوی بهتر در ماشین لباسشویی های درب از جلو است. تعداد زیاد لباس ها در ماشین های درب از بالا ممکن است باعث شست و شوی ناقص شود. در حالی که این موضوع در ماشین های درب از جلو تا حدود زیادی حل شده است. ماشین لباسشویی های درب از جلو از ظرفیت بیشتری برخوردارند و شما می توانید رو تختی، ملحفه یا پرده های بزرگ را نیز در این ماشین ها بشویید.
ماشین لباسشویی های درب از جلو نیز مانند هر وسیله دیگری نقاط ضعف خودشان را دارند. به عنوان مثال لاستیک درب ماشین لباسشویی های درب از جلو بعد مدتی ممکن است بپوسد و یا کپک بزند. در این گونه مواقع لازم است آن را تعویض کنید.

تعمیرات لباسشویی درب از بالا جنرال الکتریک

همانطور که ذکر شد، از زمانی که ماشین لباسشویی های درب از جلو وارد بازار شدند، این سوال همیشه مطرح بوده که کدام یک عملکرد بهتری دارند. یکی از مزایای استفاده از این ماشین های لباسشویی در این است که نیاز نیست بنشینید یا خم شوید. این ویژگی، برای کسانی که مشکل کمر درد دارند یک ویژگی مثبت تلقی می شود. ماشین لباسشویی های درب از بالا سرعت بیشتری دارند ولی اگر روی تمیزی خیلی حساس باشید شاید بهتر باشد کمتر از ظرفیت این ماشین ها در آن لباس بریزید. اگر در میان اصطلاحات مربوط به ماشین های لباسشویی با واژه لباسشویی ایستاده مواجه شدید، تعجب نکنید. لباسشویی ایستاده در واقع همان لباسشویی درب از بالا یا درب از جلو است. تعمیرات لباسشویی ایستاده جنرال الکتریک را از مراکز معتبر این برند بخواهید.

تعمیرات لباسشویی توکار جنرال الکتریک

امروزه توجه به دکوراسیون حتی در آشپزخانه نیز بسیار اهمیت پیدا کرده است. به همین دلیل، استقبال از وسایل برقی توکار مانند ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی توکار بسیار رونق یافته است. از این روی تعمیرات این وسایل نیز تبهر خاص خود را می طلبد. پیدا شدن قطعات اصلی در دوران تحریم همیشه یکی از دغدغه های اصلی به حساب می آید. با اینحال، شاید برایتان جالب باشد که اغلب قطعات برند جنرال الکترونیک در ایران یافت می شود.
 

تعمیرات لباسشویی توکار جنرال الکتریک

 

تعمیرات لباسشویی صنعتی جنرال الکتریک

ماشین لباسشویی های صنعتی را معمولا در خشک شویی ها دیده ایم. این ماشین ها بسیار با ظرفیت تر از ماشین لباسشویی های خانگی اند و قدرت بیشتری نیز دارند. از این ماشین لباس شویی ها در هتل ها و بیمارستان ها نیز استفاده می شود. مسلما با وجود صنعتی بودن این نوع وسایل، مشکلات آن ها نیز قدری پیچیده تر خواهد بود. اگر برایتان سوال شده است که چه مشکلاتی ممکن است برای ماشین لباسشویی های صنعتی پیش بیاید؟ در پایان توجه شما را به ذکر چند مورد از این مشکلات جلب خواهیم کرد.

سنسور قطع آب در لباسشویی صنعتی

مصرف آب و مواد شوینده به دلیل وجود سنسور قطع آب در این دستگاه بسیار به صرفه خواهد بود. بنابراین خرابی این سنسور، مشکل جدی محسوب می شود که نیاز به رسیدگی سریع دارد.

سیستم کنترل دوز مواد وارد شده به دیگ

این سیستم، وظیفه کنترل ورود میزان موارد به داخل دیگ را بر عهده دارد. اگر در این سیستم مشکلی پیش بیاید، سیستم شست و شو در مراحل مختلف دچار مشکل می شود.

وجود اینورتر برای کاهش مصرف برق

همانطور که می دانید، وظیفه اینورتر کنترل میزان مصرف برق است. در هنگام خرابی این قطعه پیشنهاد می کنیم که هر چه سریع تر با متخصصین مجرب در این زمینه تماس گرفته، برای رفع این مشکل اقدام نمایید.

خشک کن اتوماتیک

وجود قابلیت آبگیری در ماشین لباسشویی های صنعتی بسیار ضروری است؛ چراکه از خرید ماشین دیگری به نام خشک کن جلوگیری می کند. خرابی خشک کن در ماشین لباسشویی های صنعتی نیز جز مشکلات اساسی محسوب می شود. تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی جنرال الکتریک می تواند شامل تعمیر قسمت خشک کن نیز باشد.

 

جمع بندی
در این مقاله، با انواع ماشین لباسشویی و مشکلاتی که ممکن است برای هر یک از آن ها به وجود بیاید آشنا شدید. با دانستن علت این خرابی ها  شاید بتوانید خودتان نیز تعمیرشان کنید. با این وجود، بهتر است مشکلات اساسی تر را به دستان متخصصین ماهر بسپارید تا از بروز مشکلات جدی تر پیشگیری شود. از این رو بهتر است که برای تعمیر لباسشویی جنرال الکتریک خود، از نمایندگی های مجاز برای تعمیر آن استفاده کنید.

 

 

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته