فریجیدر از جمله تولید کنندگان لوازم برقی است که در فهرست محصولاتی که تولید کرده است می توان به ماشین ظرفشویی، ساید بای ساید، یخچال فریزر، لباسشویی و ماکروفر فریجیدر اشاره کرد. نمایندگی تعمیرات برند فریجیدر، با سرویس در تهران و کرج با ارائه انواع خدمات تعمیرات لوازم خانگی فریجیدر، برای هر کدام از لوازم خانگی کادر متخصص خود را دارد. نمایندگی تعمیرات برند فریجیدر در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان سعی بر این دارد، تا با به کارگیری کادری مجرب و دوره دیده به تعمیر انواع محصولات برند فریجیدر بپردازد.
نمایندگی معتبر تعمیرات شرکت آریا در سراسر کشور، برای تعمیرات یخچال فریجیدر، کادر حرفه ای دارد. بنابراین برای تعمیرات، همه لوازم خانگی کادری با تجربه و متخصص نیاز است. تا با به روزترین فن آوری ها بتوانند به تمامی نیاز های متقاضیان پاسخ دهند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران

نام برند فریجیدر، از برندهای معتبر است، که در تولیدات لوازم خانگی با برند های معتبر بین المللی رقابت می کند. این برند تلاش دارد تا با در دست داشتن نیروهای متخصص، به مشتریان خود خدماتی از قبیل نصب، راه اندازی و پشتیبانی را ارائه کند.
نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در تهران می تواند این امکان را به مشتریان بدهد، که آن ها با اطمینان خاطر لوازم خانگی خود را به دست این نمایندگی ها بسپارند، زیرا در این نمایندگی ها، استفاده از لوازم و قطعات اصل در اولویت کار آن ها قرار دارد. از مزایای دیگر نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر در سراسر کشور می توان به، حضور تعمیر کار در همان روز اشاره کرد.
نمایندگی های تعمیر یخچال فریجیدر، با آموزش درست و دقیق به نیروهای جوان، می کوشند تا اطلاعات درستی را از این نوع یخچال ها در اختیار آن ها قرار دهند، تا نیروهای جوان و متخصص با، استفاده از این آموزه ها، می توانند به تمامی خرابی های یخچال های فریجیدر آگاهی یابند. اولویت کار این نمایندگی ها به این صورت است، که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم، سعی می کنند تا حد امکان یخچال شما را تعمیر کنند تا از نظر مالی فشار اقتصادی کمتری به شما وارد شود، ولی اگر قطعه مورد نظر قابل تعمیر نبود و مجبور به تعویض آن شدند، سعی می کنند که با استفاده از قطعات اصل و اورجینال یخچال شما را به حالت اولیه اش باز گردانند.

 

تعمیرات یخچال فریجیدر

انواع عیوب رایج یخچال ها

•    یخچال مواد غذایی داخل خود را، به خوبی خنک نمی کند.
•    در زمان روشن بودن یخچال، آن صدا ایجاد می کند.
•    یخچال روشن نمی شود.
•    از درون یخچال، بوی ناخوشایند به مشام می رسد.
•    درست کار نکردن یخ سازها
•    شارژ مجدد گاز یخچال
•    پاره شدن یا تخریب لاستیک دریخچال
•    خرابی قفل در و عدم بسته شدن آن
•    موتور یخچال حرارت ایجاد می کند.
•    یخچال فریزر شما برفک می زند.
•    صفحه دیجیتالی یخچال خراب شده است.
•    برد یخچال دچار مشکل شده است.
•    سنسور یخچال شما به خوبی کار نمی کند.

عیب یابی در یخچال فریجیدر

یخچال ها با گذشت زمان ممکن است دچار مشکلاتی شوند، که همین موضوع می تواند شما را دچار نگرانی و تشویش بکند، پس بهتر است اگر یخچال شما دچار هرگونه مشکلی شد ابتدا آن را عیب یابی کنید، سپس با نمایندگی های معتبر تماس بگیرید و عیوب یخچال خود را برای آن ها تشریح کنید.
عدم سرما و خنکی کافی در یخچال ها، سبب شده که روزانه بسیاری از افراد با نمایندگی های تعمیرات یخچال تماس بگیرند، که ما قصد داریم در این مقاله شما را با این دسته از عیوب یخچال ها آشنا کنیم.
•    ابتدا بررسی کنید که یخچال چه اندازه با دیوار پشتش فاصله دارد. این فاصله باید حدود 10 تا 20 سانتی متر باشد.
•    در مرحله بعد بررسی کنید که یخچال شما در معرض نور خورشید و اجاق گاز قرار نگیرد.
•    اگر به تازگی غذای داغی درون یخچال گذاشته اید، بهتر است آن را از یخچال خارج کرده، سرد کنید و سپس درون یخچال بگذارید.
•    درب یخچال خود را فقط برای موارد ضروری باز کنید.
•    ممکن است رله استارت یخچال معیوب شده باشد، رله یک دستگاه کوچک است که در کنار کمپرسور نصب شده است. اگر رله استارت خراب شود سبب می شود که کمپرسور به صورت دائم کار کند و همین موضوع یخچال شما را با مشکل روبه رو می کند.

 

عیب یابی در یخچال فریجیدر

اگر یخچال شما به اندازه کافی نتواند مواد غذایی درون خود را سرد کند، احتمال اینکه چیزی در تیغه موتور فن کندانسور گیر کرده باشد بسیار زیاد است.
یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است پیش آید، درست بسته نشدن درب یخچال است. بنابراین ابتدا باید به عیب یابی این موضوع بپردازیم تا اگر مشکل یخچال ما قابل حل نبود با نمایندگی تعمیرات یخچال فریجیدر تماس بگیریم.
•    ممکن است که واشر در یخچال کثیف باشد، در صورت کثیف بودن حتما واشر آن را تمیز کنید.
•    در برخی از موارد دیده شده که ذرات ریز غذایی درون واشر یخچال گیر کرده، و سبب شده که درب یخچال به خوبی بسته نشود.
•    مطمئن شوید که یخچال شما کاملا تراز است. در صورت نیاز از پایه های زیر یخچال برای تراز کردن آن کمک بگیرید.
•    مواد غذایی داخل یخچال را نگاه کنید، مواد غذایی در قفسه ها نباید از بسته شدن در یخچال ممانعت کند.
•    واشر در یخچال ممکن است دچارهرگونه برآمدگی یا پارگی شده باشد حتما آن را چک کنید.
•    واشر یخچال در اثر گذشت زمان دچار پوسیدگی و خوردگی می شود، پس بهتر است آن را بعد از مدتی تعویض کنید.
 

عیب یابی در یخچال فریجیدر

عوامل موثر در نگهداری و مراقبت از یخچال فریجیدر

1- اگر قصد نگهداری مواد غذایی را، درون یخچال دارید، حتما باید مواد غذایی خود را سرد کرده سپس در یخچال بگذارید، زیرا توجه نکردن به این نکته کوچک سبب می شود که عمر یخچال شما کاهش پیدا کند.
2- باز و بسته کردن در یخچال، از جمله عواملی است، که باید حتما تعداد دفعات آن را کاهش بدهیم، زیرا باز کردن بی رویه درب یخچال باعث می شود که یخچال دمای اصلی خود را از دست بدهد و با فضای داخل خانه هم دما شود و این موضوع می تواند برای یخچال شما در آینده مشکل ایجاد کند.
3- همیشه به این نکته توجه داشته باشید، که دمای یخچال شما باید در بازه ای قرار بگیرد که برای یخچال مشکلی ایجاد نکند. بنابراین بهتر است که دمای یخچال خود را در فصول سردتر کمی به دمای محیط نزدیک ترکنید.
4- به علت وجود نوسان های برق در شهرهای بزرگ، بهتر است حتما از یک محافظ قوی، برای یخچال های خود استفاده کنید، تا مشکل جدی برای یخچال شما پیش نیاید.
5- به دلیل تبادل گرما و سرما توصیه می شود، که حتما یخچال فریجیدر را به دور از وسایل گازسوز و قابل اشتعال قرار دهید.
6- فاصله پشت یخچال تا دیوار 10 تا 20 سانتی متر فاصله داشته باشد.
7- زمانی که قرار است داخل یخچال را تمیز کنید، بهتر است یخچال را از برق بیرون بکشید.
8- مواد غذایی را در ظروف دربسته و نایلون های مخصوص یخچال و فریزر قرار دهید، و سپس آن ها را داخل یخچال و فریزر خود قرار دهید.
9- قبل از راه اندازی یخچال، حتما دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کنید.

برد یخچال فریجیدر

یکی از یخچال های با دوام آمریکایی، یخچال فریجیدر است. برد الکتریکی یخچال به عنوان هسته اصلی یک یخچال شناخته شده است. این قطعه به ندرت خراب می شود. از مسئولیت های مهم یک برد در یخچال می توان به کنترل کردن قطعاتی مثل کمپرسور و خنک کننده یخچال اشاره کرد.
یخچال های فریجیدر دارای 2 برد هستند، که یکی از آن ها جزو بردهای اصلی یخچال است، و دیگری جزو برد های نمایشگر محسوب می شود. برد نمایشگر، جهت نمایش دادن ارروهای یخچال و دمای یخچال به کاربر استفاده می شود.
در برخی از موارد دیده شده که به دلیل رعایت نکردن بعضی از نکات، برد یخچال دچار مشکل شده است، که ما سعی داریم شما را با برخی از این مشکلات آشنا سازیم.
1-آب ریختن روی برد باعث می شود، که این قطعه دچار مشکل شده و نتواند به درستی به وظیفه خود عمل کند.
2- در برخی از موارد، دیده شده که خود افراد بدون داشتن تخصص، برای تعمیر یخچال خود اقدام می کنند. که همین موضوع سبب می شود که در سیم کشی یخچال مشکل پدید بیاید.
3- ارور های SY CE یا SY CF نشان دهنده بروز مشکل در برد الکترونیکی دستگاه است. اگر این ارور بر روی نمایشگر شما ظاهر شد، یخچال را از برق بیرون بکشید و جهت رفع این مشکل، با نمایندگی ما برای تعمیر برد یخچال فریجیدر خود تماس حاصل فرمایید.
4- از دلایل مهمی، که اکثر نمایندگی ها وجود یک محافظ برق را در خانه مهم می دارند، این است که در کشور ایران در طول شبانه روز به علت مصرف برق، نوسانات زیادی در این مسیر رخ می دهد، پس بهتر است برای پیشگیری از سوختگی برد یخچال خود حتما از یک محافظ قدرتمند استفاده کنید.
5- هر وسیله ی برقی بعد از گذشت زمان، ممکن است که دچار نقص فنی شود. درباره برد یخچال فریجیدر این امکان بسیار پایین است، که به علت، طول عمر زیاد یخچال، برد آن دچار مشکل شده باشد. ولی باید این موضوع را مد نظر قرار داد، که مدت زمان استفاده از هر وسیله خانگی هرچه قدر طولانی شود، امکان خراب شدن آن وسیله بسیار بالا می رود.

 

برد یخچال فریجیدر

چگونه در خانه، برد یخچال فریجیدر خود را تعمیر کنید؟

برخی از افراد در زمینه تعمیر لوازم خانگی از دانش خوبی برخوردار هستند و می توانند به تنهایی این کار را در منزل خود انجام دهند. ابتدا برای تعمیر هر وسیله برقی باید، جریان برق را قطع کرد. سپس یخچال را طوری قرار دهید که بتوانید به راحتی به فضای پشت آن دسترسی پیدا کنید، در مرحله بعد حتما، پوشش محافظ برد را توسط یک پیچ گوشتی جدا کنید، گام بعدی این است که جایگاه هر سیم را به خاطر بسپارید، زیرا رعایت نکردن همین موضوع باعث اتصال نادرست سیم ها با هم شده و در نتیجه اتصالی رخ می دهد.
 در این مرحله بهتر است با جدا کردن سیم های آن، زبانه برد را به سمت چپ فشار داده تا برد از محل خود جدا شود. در این مرحله بهتر است تمامی قطعات برد و خازن ها را بررسی کنید تا در صورت بروز سوختگی در آن، قطعات سوخته را تعویض کنید، در برخی از موارد دیده شده که به خود برد آسیب وارد شده، که در این شرایط توصیه می شود که حتما برد را تعویض کنید.
در نهایت، سیم کشی برد را مجددا انجام دهید، و اتصالات را با حفظ جایگاه درست سیم ها به برد وصل کنید، سپس پوشش محافظ برد را، به آن وصل کنید. در نهایت شما می توانید با خاطر راحت یخچال خود را به برق وصل کنید.

 

تعمیر برد یخچال فریجیدر در منزل

قیمت برد یخچال فریجیدر

برد یخچال فریجیدر به صورت غیر اصل و با کیفیت های پایین در بازار موجود است. درنمایندگی های یخچال فریجیدر برد را، به صورت اورجینال و با کیفیت اصلی به مشتریان عرضه می کنند. قیمت برد یخچال فریجیدر با نوسانات ارز در حال تغییر است. ولی نمایندگی های تعمیرات یخچال فریجیدر سعی دارند، که قطعات این محصول را با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

چگونه می توانیم در منزل یخچال فریجیدر خود را تعمیر کنیم؟

ابتدا جهت شروع تعمیر یخچال فریجیدر، از بررسی سیم برقی آن شروع کنید. قبل از تعمیر یخچال فریجیدر، حتما بررسی های لازم را انجام دهید. در گام اول دوشاخه برق را چک کنید. در برخی از موارد دیده شده که دلیل اینکه وسیله شروع به کار نمی کند، قطع بودن دوشاخه برق است، یا اینکه سیم برق پاره یا قطع شده است. بعضی از وسایل مانند،یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، اگر به خوبی تراز نشده باشند، و برروی یک سطح ناهموار استقرار یابند، از عملکرد خوبی برخورددار نخواهند بود.
گاهی اوقات مسدود شدن فیلتر، باعث عدم شروع به کار در یخچال ها می شود.گرفتگی فیلتر سبب بالا رفتن بیش از حد درجه حرارت موتور یخچال می شود. از این رو احتمال دارد، موتور دستگاه با مشکل مواجه شود. بنابراین با کنترل این موارد می توانید از آسیب های مهم و پر هزینه جلوگیری کنید.

1.    به عمر مفید، یخچال خود فکر کنید.

هنگامی که یخچال فریجیدر شما 50 درصد از عمر مفید خود را سپری کرده است، هزینه تعمیر آن در منزل از 50 درصد هزینه خرید یخچال جدید بیشتر خواهد شد. با توجه به این بازه طولانی، تعداد دفعات خرابی یخچال نیز افزایش خواهد یافت. بنابراین بهتر است اگر یخچالی دارید، که طول عمر آن زیاد است، حتما به فکر خرید یک یخچال فریجیدر جدید باشید.

2.    گوش کردن به صدای قطعات یخچال

بررسی قطعات یخچال به منظور، بررسی موتور آن انجام می شود. اگر یک یخچال به خوبی کار نکند، با گوش کردن به صدای آن آگاه می شوید، که یک صدا اضافه علاوه بر صدای معمول یخچال پدید آمده است. و این موضوع به شما این هشدار را می دهد که قطعه دچار فرسودگی شده و باید تعویض شود.

3.    استفاده از یک مولتی متر

اگر در سیم کشی یخچال شما ایرادی رخ داده است، باید با استفاده از مولتی متر متوجه آن شوید. مولتی متر به شما این امکان را می دهد، تا ولتاژ و سیگنالهای اصلی سیستم خود را کنترل کنید، و به شما نشان می دهد،تا متوجه شوید کدام سیم یا قطعات الکتریکی از کار افتاده است.

4.    تعویض واشرها

درب یخچال، ماشین ظرفشویی و غیره دارای واشرهای مهم و زیادی هستند. که این واشرها باید به طور مرتب تمیزشوند. با اینکار از پوسیدگی و خوردگی این واشرها جلوگیری می کنید. اما اگر بعد از مدتی تخریب شدند،باید آنها رابا واشرهای جدید جایگزین کنید.

5. بررسی کد خطاها

لوازم خانگی دیجیتال مانند یخچال، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی گاهی اوقات نمی توانند به درستی کار کنند، صفحه نمایشگر این لوازم پیام اروررا نمایش می دهد. این پیام ها حاوی معانی خاصی هستند. شما می توانید با مطالعه دفترچه راهنما، کدهای خطا را، بررسی کرده و مشکل یخچال خود را برطرف کنید.

6. داشتن جعبه ابزار در خانه الزامی است.

اگر می خواهید از آچار استفاده کنید و یخچال خود را تعمیر کنید، نیاز به یک جعبه ابزار دارید. شما با داشتن یک پیچ گوشتی قادر نخواهید بود،که کار تعمیر یخچال فریجیدر خود را در خانه شروع کنید.
خدمات پس از فروش یخچال فریجیدر
خدمات پس از فروش برند فریجیدر در اصل تعهدی است که این شرکت به مشتریان خود درقبال خرید این محصول می دهد. شرکت فریجیدر سعی دارد که در همه حال مشتریان خود را از خدمات پس از فروش خود بهره مند کند، و این خدمات می توانند به صورت مشاوره رایگان، پرسش های مشتریان و در صورت لزوم تعمیر وسایل خانگی خریداری شده باشد.

 

خدمات پس از فروش یخچال فریجیدر

خدمات پس از فروش شرکت فریجیدر به این صورت است، که در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال شما، این شرکت متعهد است، که یخچال شما را تعمیر کند و در صورت خرابی هر کدام از قطعات موظف است که قطعه معیوب را از یخچال شما جدا کرده و قطعه اصل و جدیدی را به یخچال شما اضافه کند.
شما می توانید در صورت عیب یابی یخچال خودر در منزل، با نمایندگی های تعمیرات یخچال فریجیدر شرکت آریا تماس حاصل فرمایید، و مشکل یخچال خود را برای بخش خدمات و پشتیبانی توضیح دهید، تا ما با فرستادن کارشناسان مجرب اقدام به تعمیر یخچال فریجیدر شما کنیم.

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات