یکی از مسائل اساسی و نگران کننده برای افراد در روزهای گرم سال خرابی کولر گازی شان است. کولر گازی فریجیدر تنها وسیله ای است که می تواند یک روز بانشاط را برای شما رقم بزند. امکان ایراد در هر وسیله برقی امری اجتناب ناپذیر است و کولر گازی فریجیدر از این امر مستثنی نیست. تعمیرات کولر گازی فریجیدر از اهمیت بسزایی برخوردار است، پس از یک تعمیر اساسی کولر گازی فریجیدر سالیان متمادی برای شما به بهترین صورت فعالیت می کند. اگر تعمیرات کولر گازی فریجیدر خود را به تعمیرگاه غیرمجاز بسپارید قاعدتا نه تنها مشکل کولر گازی شما برطرف نمی شود بلکه امکان دارد به طور کامل از کار بیفتد، بنابراین لازم است که به این مهم توجه ویژه ای داشته باشید. گفتنی است که سرویس منظم دستگاه از بروز عیوب پیشگیری کرده و در نتیجه کولر گازی شما تا سالیان زیادی همراه شما خواهد بود.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی فریجیدر


چرا باید از خدمات تعمیرگاه مجاز کولر گازی فریجیدر استفاده کنیم؟


خدماتی که در تعمیرگاه مجاز کولر گازی فریجیدر ارائه می شود در بهترین نوع خود است. قطعاتی که یک تعمیرگاه شناخته شده و مجاز برای کولر گازی فریجیدر استفاده می کنند از نوع اورجینال آن بوده و کیفیتی به مراتب بهتر از نوع تقلبی موجود در بازار دارد. تعمیرگاه مجاز از تکنسین هایی بهره می گیرد که تخصص و مهارت لازم در شناسایی قطعات اورجینال دارند و برای تعمیر این نوع از دستگاه های خنک کننده تبهردارند. متخصصان این مراکز با دانش کافی از سیستم کولر گازی می توانند خیلی سریع تعمیر این دستگاه را انجام دهند. این نوع از مراکز محدود با پشتیبانی ۲۴ ساعته توانسته اند رضایت مشتریان را به نحو احسن جلب کنند و گامی شگرف در تحقق این امر بردارند. اخیرا با ورود اسپلیت فریجیدر به بازار و استفاده اکثریت مراکز تجاری و صنعتی از این دستگاه موجب شده تا سرویس و تعمیر اسپلیت این برند نیز در این تعمیرگاه ارائه شود. 


سرویس کولر گازی فریجیدر شامل چه مراحلی است؟


اکثر وسایلی که با جریان الکتریسته کار می کنند نیاز به سرویس منظم دارند که کولر گازی فریجیدر جزء آن هاست. سرویس این دستگاه هر ۶ ماه یکبار باید توسط سرویس کار مجرب انجام شود در صورتی که این امر به تعویق بیفتد امکان خرابی قطعات و یا حتی از کار افتادن کولر را به همراه خواهد داشت. مزیت های بسیاری در سرویس این دستگاه وجود دارد که یکی از آن موارد شناسایی پیش از موعد قطعه معیوب است. شما با سرویس منظم کولر گازی تان می توانید بفهمید کدام قطعه ایراد دارد و از ایراد بیشتر سیستم جلوگیری کنید. سرویس کاران موارد زیر را در زمان ارائه خدمات انجام می دهند:
•    تعویض فیلتر: تعویض فیلتر به کارایی و ماندگاری بهتر کولر گازی کمک می کند. هر ۶ ماه یکبار می بایست فیلتر این دستگاه تعویض شود. در صورت عدم انجام این کار از هوای خنک و مطبوع کولر گازی خبری نیست. سوای بر باد گرمی که تولید می کند، در صورت ادامه فعالیت دستگاه با این روند احتمال سوختن موتور آن وجود دارد.
•    شارژ گاز: یکی از مواردی که در سرویس کولر گازی از اهمیت بسزایی برخوردار است شارژ گاز می باشد. کمبود گازی که در مدار وجود دارد نیز در تولید هوای خنک اثر گذار بوده و بررسی میزان آن در نوع خود مهم است.
•    بررسی قطعات: در زمان سرویس، سرویسکار موظف است که تمام قطعات را چک کرده و اگر موردی معیوب بود به صاحب دستگاه گزارش دهد تا نسبت به تعویض به موقع آن اقدام شود.

 

سرویس کولر گازی فریجیدر در محل


نمایندگی تعمیر مجاز کولر گازی فریجیدر چه خدماتی را ارائه می دهد؟ 


زمانی که شما یک وسیله برقی را خریداری می کنید، نمایندگی مجاز آن دستگاه موظف است یک سری وظایف را تقبل کند، در مورد کولر گازی فریجیدر نیز این موضوع صدق می کند برخی از این خدمات در ادامه شرح داده شده اند:
•    نمایندگی مجاز کولر گازی فریجیدر موظف به نصب این دستگاه است.
•    اگر شارژ گاز دستگاه با ایرادی مواجه شد، این مرکز موظف به شارژ مجدد دستگاه است.
•    چنان چه خازن دستگاه ایراد داشت، باید خازن آن را تعویض نماید.
•    اگر یونیت داخلی و یا خارجی با لرزش همراه بود باید نسبت به برطرف کردن لرزش اقدام نمایند.
•    سرویس کامل کولر و اسپلیت گازی فریجیدر
•    اگر قطعات یونیت داخلی کولر گازی فریجیدر معیوب بود باید آن را تعویض کنند. 
•    چنان چه برد الکترونیکی دستگاه ایراد داشت این مرکز باید نسبت به تعویض برد اقدام کند.
•    اگر بلووریونیت داخلی دستگاه معیوب بود بر عهده نمایندگی مجاز است تا آن قطعه را تعویض نماید.
•    در صورتی کهسرویسکاران پس از بررسی متوجه ایراد ترانس برد کولر گازی شدند باید آن را عوض کنند.
•    اگر کولر گازی شما در تشخیص دما مشکل داشت و سنسور آن معیوب بود، نمایندگی مجاز باید قطعه مذکور را عوض کند.
•    چنان چه شیر برقی کولر گازی خراب بود می توانید با تعمیرکاران نمایندگی مجاز کولر گازی فریجیدر تماس بگیرید.
•    در صورت معیوب بودن کمپرسور تعمیرکاران این نمایندگی می توانند این قطعه را تعمیر یا تعویض کنند.

 

خدمات نمایندگی تعمیر مجاز کولر گازی فریجیدر در محل


کدهای خطای کولر گازی فریجیدر


برخی از دستگاه های الکترونیکی در زمان ایراد، کدهای خطایی بر روی صفحه نمایش آن ها ظاهر می شود که کولر گازی فریجیدر نیز از این فناوری به روز بهره مند است. این کدهای خطا بیانگر آن هستند که کدام قطعه معیوب بوده و تعمیرکار با دانستن آن می تواند به راحتی ایراد دستگاه را بیابد، هر چند که اگر خود صفحه نمایش ایرادی نداشته باشد توانایی بیان کردن این خطاها را به همراه دارد. بعضی مواقع هم امکان دارد کد ظاهر شده در صفحه نمایش بیانگر ایراد اصلی کولر گازی فریجیدر نباشد بنابراین عیب یابی این نوع کولر گازی باید توسط متخصص مجرب و کار بلد انجام شود.


نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات