زمانی که شما قصد خرید یک یخچال فریزر ساید بای ساید، را دارید ممکن است که در این بین پیشنهادهای زیادی برای خرید یخچال به شما بشود، که در این میان بهتر است، شما قبل از خرید یک یخچال از هر نوع برندی، به فکر خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن باشید.
 هر یخچالی ممکن است از مدت زمانی که شروع به کار کرده است تا زمانی که عمر مفید آن است، دچار مشکلاتی شود که صاحبان آن، مجبور به تعمیر یخچال خود شوند، پس بهتر است از همان زمانی که قصد خرید یخچال برای خانه خود را دارید، حتما از یکم برند معتبر و معروف مانند آمانا، یخچال فریزر ساید بای ساید خود را خریداری کنید، تا در صورت بروز هرگونه مشکل در وسیله شما، با ارائه ضمانت نامه بتوانید از خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش یخچال خود استفاده کنید.

 

تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا

خدماتی که نمایندگی های مجاز موظف به ارائه آن هستند، بسیار متنوع است. در گام نخست مشتریان در صورت بروز هرگونه مشکلی در یخچال خود، باید بلافاصله با نمایندگی های مجاز تعمیر یخچال آمانا تماس بگیرند، و در این تماس تمامی اطلاعات مربوط به یخچال خود را، در اختیار مسئول مربوطه قرار دهند. تا آن ها پس از عیب یابی، تکنسین مربوطه را، به سمت منزل شما اعزام کنند، تا او در مدت زمان بسیار کمی، مشکل یخچال شما را برای همیشه رفع کند.
تکنسین های بخش تعمیرات باید، با به کارگیری دانش و تجربه خود، یخچال شما را بررسی کنند و سپس آن را عیب یابی کنند، و در نهایت جهت تعمیر آن دست به کار شوند.
نمایندگی تعمیرات یخچال آمانا قصد دارد، با آموزش دادن به نیروی جوان این مجموعه، آن ها را با تمامی اصول فنی، برخورد صحیح با مشتری، آشنا کنند، تا آن ها با استفاده از آموخته های خود بتوانند به راحتی مشکلات مشتریان را رفع کنند.
تکنسین های جوان، باید در دوره های ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات یخچال های آمانا شرکت کنند، تا بتواند به تمامی مدل های یخچال های فریزر ساده و ساید بای ساید تسلط پیدا کنند. نمایندگی تعمیرات یخچال های آمانا، موظف است که در صورت تولید هرگونه یخچال جدید توسط کارخانه، تمامی مباحث مربوط به تعمیر یخچال را در اختیار تکنسین های جوان بگذارد، تا در صورت بروز مشکل آن ها بتوانند با استناد بر داشته های خود و صد البته تجربه های روز افزون خود به بهترین بازده، در جهت برآورده کردن نیازهای مشتریان برسند.
نمایندگی تعمیرات یخچال های آمانا، قصد دارد، تا با ارائه قطعات اصل و اورجینال میزان طول عمر مفید، یخچال های ساید بای ساید آمانا شما را افزایش دهد. زیرا در بسیاری از موارد دیده شده که تعمیرکاران برخی از برندها، با به کارگیری قطعات بی کیفیت، تعداد دفعات خرابی یخچال های مشتریان را افزایش داده اند، و در نهایت سبب کاهش بازده یخچال و خرابی آن برای همیشه شده اند، به همین دلیل است که ما با تاکید بسیار به شما مشتریان عزیز یادآوری می کنیم، که حتما از خدمات پس از فروش نمایندگی های تعمیرات یخچال آمانا استفاده کنید، تا جلوی هزینه های اضافی خود را در آینده بگیرید.

چگونه یک تعمیرکار خوب را بشناسیم؟

از این که نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آمانا را برای برطرف کردن مشکل یخچال خود انتخاب کرده اید، می تواند به شما این اطمینان را بدهد، که از حضور یک تعمیرکار کارشناس و معتبر برخوردار خواهید شد. سپس پس از تماس شما با تیم مشاوره، روز اعزام تعمیرکار به منزل شما، باید طبق نظر شما تعیین شود تا مشکلی درباره این موضوع برای شما به وجود نیاید.
تعمیرکار مجرب در روزی که منزل شما اعزام می شود، حتما از شما ضمانت نامه یخچالتان را تحویل می گیرد و در پایان کار، موظف است که ضمانت نامه شما را امضا کند و مهر نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آمانا را، بر روی ضمانت نامه شما حک کند.
تعمیرکار در گام نخست، مسئولیت دارد که از شما درباره مشکل اصلی یخچالتان سوال بپرسد، و در گام بعد او با بررسی قطعات یخچال، مشکل آن را عیب یابی می کند، و سپس شروع به تعمیر بخش معیوب می کند. تعمیرکار با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مشتریان، ابتدا باید این موضوع را بررسی کند، که قطعه معیوب قابلیت تعمیر دارد یا نه، اگر قابلیت تعمیر داشت، آن قطعه را تعمیر می کند ولی اگر قطعه معیوب این قابلیت را نداشت، تعمیر کار وظیف دارد که قطعه خراب را با یک قطعه جدید، جایگزین کند.
چنانچه قطعه ای در یخچال شما تعویض شد، تحت هیچ عنوان تعمیر کار نباید هزینه آن قطعه جدید، را به صورت جداگانه از شما دریافت کند. این نکته را نیز باید یادآوری کنیم، که نمایندگی تعمیرات یخچال آمانا در صورت تعویض یک قطعه توسط تعمیرکار، متعهد است که قطعه اصل و اورجینال را در سیستم یخچال شما جایگذاری کند.

 

تعمیر کار یخچال فریزر ساید بای ساید آمانا

جمع بندی  
چنانچه از لوازم خانگی برند آمانا استفاده می کنید، بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهید که، در صورت خرابی و بروز هرگونه مشکل برای وسیله شما، از نمایندگی های تعمیرات برند آمانا کمک بگیرد. این برند با ارائه بروز ترین خدمات، سعی دارد که در همه حال رضایت مشتریان خود را کسب کند. پشتیبانی و خدمات پس از فروش از جمله، خدماتی است که نمایندگی های تعمیرات آمانا در هر شهری موظف است آن را به مشتریان خود ارائه کند.

 

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات