امروزه به دلیل گرم شدن بیش از حد دمای شهرها استفاده از کولر گازی بیشتر شده است. علاوه بر کاربرد این کولرها در وسایل حمل و نقل عمومی، دفترها و منازل مورد استفاده بیشتر عموم قرارا می گیرد. به همین دلیل تعمیرات آن ها بسیار مهم بوده و باید در صورت خرابی کولرهای گازی حتما به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. کولرهای گازی در برندها مختلفی تولید می شوند که یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای تولید کولر گالزی جنرال الکتریک است. این برند هم مانند سایر برندها برای تعمیر باید از نمایندگی های مجاز و تکنسین های ماهر کمک گرفت. در مقاله پایین درباره برند کولر گازی جنرال الکتریک و تعمیرات این مدل کولرها به طور کامل توضیح خواهیم داد.

تاریخچه برند جنرال الکتریک

جنرال الکتریک (General Electric) شرکت چند ملیتی بوده که تحت نظر کشور آمریکا کنترل و مدیریت می شود. ساختمان عملیاتی و مدیریتی آن، در نیویورک و دفتر مرکزی آن نیز در فیرفیلد کنتیکت قرار دارد. شرکت جنرال الکتریک از چهار بخش مستقل تشکیل شده، که هر بخش توسط یک شرکت تابعه اداره و کنترل می ‌شود. این قسمت ها جی‌ ای انرژی، جی ‌ای تکنولوژی، جی ‌ای کپیتال و جی ‌ای هلت ‌کر هستند.

 

تاریخچه برند جنرال الکتریک


تعمیر کولر اسپلیت جنرال الکتریک در سریع ترین زمان ممکن

اسپلیت جنرال الکتریک، یکی از پر طرفدارترین محصولات این برند بوده که در فصل های گرم، از فروش قابل توجهی برخوردار است. به همین دلیل تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و درخواست خدمات تعمیر از نیروی تکنسین که در نمایندگی های مجاز باعث بهبود فرایند تعمیر در کولر گازی شما می شود.

نکات مهم در تعمیر کولرهای اسپیلت جنرال الکتریک

در تعمیر کولر گازی اسپلیت جنرال الکتریک باید به نکات بسیاری توجه کرد. برای مثال حتما از متخصصان نمایندگی جنرال الکتریک برای آن ها کمک بگیرید، متخصصان تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعمیرکولر شما استفاده می کنند. معمولا متخصصان در نمایندگی تعمیر اسپلیت جنرال الکتریک سابقه زیادی دارند و کاملا قابل اعتماد بوده و شما می توانید با خیال راحت کولر گازی خود را برای تعمیر به آن ها بسپارید. همچنین نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک برای تعمیرات اسپلیت جنرال الکتریک شما علاوه بر بکار بردن قطعات اصل جنرال الکتریک، که برای تعمیرات استفاده می کنند بلکه ضمانت چند ماهه نیز ارائه می شود.

 

تاریخچه برند جنرال الکتریک


ویژگی های تکنسین های متخصص کولر اسپلیت جنرال الکتریک

تکنسین هایی که از طرف نمایندگی برای تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک به محل شما اعزام می شوند باید دارای این ویژگی ها باشند، داری تخصص در زمینه اسپلیت، باتجربه در زمینه تعمیر، مسئولیت پذیر، وقت شناس، مورد اعتماد و در صورت هر گونه درخواست هزینه اضافی و خطا در تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک، باید جریمه های سنگینی به مشتری و نمایندگی شوند. همین مورد، تعهد آنان را چند برابر می کند. نمایندگی مرکزی کولر گازی جنرال الکتریک، رضایت مشتریان را مهمترین اصل در خدمات خود قرار داده است.

مشکلات عمده کولر اسپلیت جنرال الکتریک

این برند کولرهای گازی معمولا از کیفیت بالایی برخوردارند. ولی این موضوع باعث مشکل نشدن آن ها نمی شود. برخی مشکلات عمده آن ها عبارتند از:
•    روشن نشدن کولرهای گازی
•    کولر روشن می شود ولی درست کار نمی کند
•    یک سره کار کردن کولرهای اسپیلت جنرال الکتریک
•    نداشتن باد خنک یا کاهش سرمای کولر
•    صدای ناهنجار به هنگام کار کردن کولر
•    بوی نامطبو از دریچه های آن
•    کویل‌ ها یا لوله‌ های کولر گازی یخ و برفک می‌زنند
•    ریزش آب دارد یا آب پرتاب کردن کولر گازی جنرال الکتریک
•    کد ارور روی صفحه نمایشگر کولر گازی
•    کار نکردن ریموت کولر

خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال الکتریک

درشرایطی ‌که دستگاه  کولر گازی جنرال الکتریک شما برگه گارانتی داشته و تاریخ آن نگذشته باشد می‌توان در صورت بروز هرگونه مشکل به شما کمک کند. در این شرایط می توانید از مزایا و تعهداتی که نمایندگی رسمی کولر گازی جنرال الکتریک در قبال محصولات خود دارد به راحتی استفاده کنید. همچنین می توان با تماس با دفتر مرکزی کولر گازی جنرال الکتریک از این خدمات بهره‌مند شوید. ولی شما اگر به هر دلیلی از جمله تمام شدن تاریخ گارانتی یا گم‌ شدن برگه آن نمی‌توانید از خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال الکتریک بهره‌ مند شوید. در این صورت می‌توانید با یکی  از تعمیرگاه‌های مجاز کولر گازی در سراسر تهران و پشتیبان سرویس تماس گرفته و با مطرح کردن مشکل خود با تکنسین های متخصص در این بخش بهترین راه حل را برای تعمیر یا سرویس کولر گازی جنرال الکتریک خود بهره مند شوید.

خدمات پس از فروش کولر گازی جنرال الکتریک

نتیجه گیری
اگر کولر شما به مشکل خورده سعی کنید از نمایندگی های مجاز تعمیرات استفاده نمایید. چرا که این نمایندگی ها از متخصصان با تجربه و قطعات اصل و با کیفیت استفاده کردع و این موضوع باعث بهبود فرایند تعمیر شما می شود. در مقاله بال به طور کامل از ویژگی های یک تعمیرگاه مجاز اسپیلت جنرال الکتریک صحبت کردیم همچنین از ویژگی های یک تکنسین متخصص و کار بلد نیز برای شما گفتیم.

 

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات