شرکت آمانا یک شرکت معروف آمریکایی لوازم خانگی است که در سال ۱۹۳۴ در آیووا تاسیس شد. متخصصان  کولر گازی آمانا در تلاش هستند، تا با بهره گیری از تجربه و دانش فنی خود از انواع کولرهای گازی این برند، تسلط بر نصب، تعمیرات و عیب یابی به روز ترین مدل های کولر گازی آمانا را در کارنامه خود ثبت کنند. از این رو بهترین انتخاب شما برای نصب، سرویس و تعمیرات کولر گازی نمایندگی های کولر گازی آمانا به شمار می روند.
نمایندگی کولر گازی آمانا قصد دارد، تا با ارائه بهترین خدمات، خریداران کولر گازی را به خرید از این برند تشویق کند. این نمایندگی قابلیت این را دارد که در دو بخش خرید و تعمیر، به خریدارن این نوع کولرها، خدمات شایان ذکری را ارائه کند. از جمله ویژگی های مهم این خدمات می توان به مشاوره دادن در این دو بخش اشاره کرد.
نمایندگی کولر گازی آمانا، با استخدام نیروهای جوان و متعهد، در بخش های مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش قصد دارد، تا با کار آفرینی برای جوانان کشور، تمامی نیاز های مشتریان را برطرف کند.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی آمانا

 

 گام اول، مشاوره نمایندگی های  کولر گازی آمانا

 گام اول برای افرادی که قصد دارند برای مصنون ماندن از گرما، کولر گازی بخرند، این است که بدانند نمایندگی کولر گازی آمانا قبل از خرید هر محصول، متعهد می شود که به خریداران مشاوره بدهد. این مشاوره سبب می شود که خریدار با آگاهی از تمامی نیازهای خود و عملکرد یک کولر گازی، اقدام به خرید آن کند. بنابراین قبل از خرید به تمامی نیازهای خود و فضایی که قرار است، کولر گازی را در آن جا نصب کنید بیاندیشید، تا به راحتی بتوانید خواسته های خود را به،  بخش مشاوره انتقال دهید.
چنانچه شما کولر گازی آمانا را خریداری کرده اید، و پس از مدتی متوجه مشکلی در آن می شوید، بهتر است با بخش مشاوره نمایندگی کولر گازی آمانا تماس بگیرید. در این مکالمه مشاوران نمایندگی، اطلاعاتی درباره نوع کولر گازی شما و آسیبی که بر ان متحمل شده است، سوالاتی می پرسند، و سپس مشکل کولر گازی شما را عیب یابی می کنند. و در نهایت نسبت به اعزام تعمیر کار در محل سکونت شما اقادام می کنند.

 

مشاوره نمایندگی کولر گازی آمانا

 

گام دوم، خدمات پشتیبانی نمایندگی کولر گازی آمانا

چنانچه کولر گازی شما با مشکل روبه شد، شما در گام دوم باید از خدمات پشتیبانی این برند محبوب، استفاده کنید. به این موضوع توجه کنید، اگر برگه ضمانت نامه محصول شما اعتبار دارد، شما می توانید از مزایای این برگه استفاده کنید. در هنگام خرید کولر گازی مابه، نمایندگی خرید این محصول متعهد می شود که به شما ضمانت نامه ای مدت دار ارائه کند، تا در صورت رخداد مشکل برای کولر گازی خریداری شده، نمایندگی به صورت رایگان کولر شما را تعمیر کند.
این بخش قابلیت این را دارد که با آموزش های لازم و رایگان به تمامی مشتریان، آن ها را با عملکرد درست این محصول آشنا کند. آموزش ها به کاربران می تواند آنلاین و یا تلفنی باشد.
در برخی از موارد دیده شده که مشتریان با بروز یک اتفاق کوچک قصد داشته اند، که کولر گازی خود را تعمیر کنند، ولی بعد از تماس با این بخش، و با مطرح کردن مشکلشان با این بخش، از تصمیم خود منصرف شده اند.

 

خدمات پشتیبانی کولر گازی آمانا

 

گام سوم، خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی آمانا

پس از تماس با بخش پشتیبانی، در زمانی که شما مقرر کرده باشید، تعمیرکار متخصص به منزل شما اعزام می شود تا مشکل به وجود آمده را برطرف کند. پس از عیب یابی مشکل کولر گازی شما، تعمیرکار موظف است مشکل را بررسی کند، و سپس نسبت به تعمیر آن اقدام کند.
این نمایندگی سعی دارد، تا تمامی هزینه های مشتریان را پس از خرید محصول کاهش دهد، از این رو با بهره گیری از آخرین متدهای روز دنیا در جهت تعمیر کولر گازی آمانا شما، قصد دارد مشکل محصول شما را به صورت دقیق برطرف کند. تعمیرکاران این نمایندگی با کنترل تمامی قطعات و بررسی دقیق آن ها، سعی دارد تا جایی که امکان پذیر است کولر شما را تعمیر کنند. اما ممکن است به علت خرابی یکی از قطعات کولر، تعمیرکار به ناچار، آن قطعه را تعویض کند. از این رو نمایندگی تعمیرات کولر گازی آمانا، موظف است که از قطعات اصل و اورجینال در جایگزینی قطعات قدیمی استفاده کند.
این نمایندگی پس از تعمیر کولر گازی شما، متعهد می شود که کالای تعمیر شده شما را به مدت شش ماه گارانتی کند، تا در صورت بروز مشکل، شما مجدد هزینه ای پرداخت نکنید.

 

خدمات پس از فروش کولر گازی آمانا

نتیجه گیری
نمایندگی کولر گازی آمانا درصدد است که، در هریک از این مراحل خریدار محترم با مشکلی روبه رو نشود. تمامی فرآیند مشاوره، پشتیبانی و خدمات پس از فروش باید به گونه ای انجام پذیرد، که خریدار به هیچ عنوان زمان و هزینه اش به هدر نرود. تمامی این خدمات باید در جهت، رضایتمندی مشتریان انجام شود، تا شما در همه حال بتوانید با اعتماد به این برند از سایر محصولات و خدمات این نمایندگی بهره مند شوید.

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات