شرکت آمریکایی جنرال الکتریک (General Electric) که به صورت چند ملیتی است، در نیویورک واقع شده است. شرکت جنرال الکتریک از چهار قسمت مجزا به وجود آمده است، که هر قسمت آن، تحت مدیریت و کنترل یک شرکت مجزا، اداره می شود.
نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک در کشور ایران، دارای شعبات بسیار زیادی است، که روزانه افراد زیادی می توانند، از امکاناتی که این نمایندگی ها در اختیار آن ها قرا می دهد، استفاده کنند. بنابراین اگر به دنبال استفاده از محصولات با کیفیت و مرغوب هستید، حتما در سبد خرید لوازم خانگی خود، محصولات جنرال الکتریک را قرار دهید. نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، خدمات بسیاری را به مشتریان خود ارائه می دهد، که در این بین می توانیم به خدمات مشاوره، فروش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش اشاره کنیم.


 تیم مشاوره نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، چگونه به مشتریان کمک می کند؟

نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، در گام اول مشتریان عزیز را به این موضوع تشویق می کند، که قبل از اقدام به خرید کولر گازی جنرال الکتریک، از تیم مشاوره این نمایندگی کمک بگیرند، تا مشاوران این نمایندگی با گرفتن اطلاعاتی، مبنی بر این که نیاز مشتری چیست و به چه کارکردی احتیاج دارد، کولر گازی اختصاصی او را انتخاب کنند. بهتر است مشتریان در گام نخست، به محل استقرار کولر گازی، متراژ فضای مورد نظر، جهت استقرار آن و میزان بازشوها در فضای مورد نظر، دقت کنند، تا زمانی که با تیم مشاوره نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک تماس می گیرند، به مشاوران اطلاعات دقیقی را عرضه کنند، تا آن ها بتوانند به مشتریان، در روند تصمیم گیریشان کمک کنند.

تیم پشتیبانی نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، چگونه به مشتریان کمک می کند؟

نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، قصد دارد تا با استفاده از تیم پشتیبانی خود، این اطمینان را به مشتریان
خود بدهد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای کولر گازی خریداری شده، آن ها می توانند از بخش پشتیبانی
نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، مشکل به وجود آمده را برطرف کنند.
در این بخش نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک، متعهد می شود، تا با ارائه ضمانت نامه 6 ماهه کولر گازی
شما را پشتیبانی کند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی برای آن، شما بتوانید با ارائه ضمانت نامه خود از این
خدمات بهره بجویید.
در بخش پشتیبانی خدمات دیگری در انتظار شما است، خدماتی مانند نصب و راه اندازی کولر گازی و شارژ مجدد گاز آن، که از جمله خدمات مهم این بخش به شمار می رود، که در میزان رضایت بخشی مشتریان، تاثیر بسیار زیادی دارد.
نمایندگی کولر گازی در بخش تعمیرات این محصول، در تلاش است که با استخدام نیروی جوان، و پرورش یک تیم فعال و مجرب، تمامی تجارب چندین ساله خود را در اختیار این نیروی مجرب قرار دهد، تا در صورت بروز مشکل برای کولر گازی مشتریان، آن ها بتوانند به سرعت مشکل کولر مشتریان را در مدت زمان کمی برطرف کنند.

خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک شامل چه مواردی است؟

نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک سعی دارد، تا با ارائه خدمات پس از فروش بر اساس مشتری مداری، اعتماد همه جانبه مشتریان خود را در هر زمانی به دست آورد، زیرا این شرکت تا به امروز پایه های قدمت چندین ساله خود را، بر روی اعتماد مشتریانش بنا کرده است. بنابراین اگر کولر گازی شما دچار مشکل شد، بهتر است از خدمات پس از فروش، نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک استفاده کنید.
همان طور که در بخش پشتیبانی به آن اشاره کردیم، نمایندگی شرکت جنرال الکتریک موظف است ضمانت نامه 6 ماهه ای در اختیار شما قرار دهد، تا در صورت بروز مشکل، از مزایای رایگان ضمانت نامه کولر گازی خود استفاده کنید. ولی بهتر است این موضوع را خاطر نشان کنیم، که در صورت مفقود شدن ضمانت نامه خود، نمایندگی شرکت جنرال الکتریک نمی تواند استفاده از این خدمات را، برای شما اختصاص دهد. بنابراین در حفظ و نگهداری برگه ضمانت نامه کولر گازی خود کوشا باشید، تا اگر در این فاصله 6 ماهه مشکلی برای کولر گازی شما پیش آمد، از مزایای رایگان نمایندگی جنرال الکتریک بهره مند شوید.
چنانچه تا مدت اعتبار ضمانت نامه مشکلی برای کولر شما پیش نیامد و ضمانت نامه شما منقضی شد، در صورت بروز هرگونه مشکل، با بخش مشاوره نمایندگی جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید، تا آن ها مشکل کولر گازی شما را عیب یابی کنند، و در زمانی که شما تعیین می کنید، تعمیرکار متخصص ما به منزل شما اعزام خواهد شد تا مشکل کولر گازی شما را برطرف کند.
نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک سعی دارد، که تمامی هزینه های مربوط به بخش خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود به حداقل برساند. بنابراین تاکید می کنیم که اگر کولر گازی جنرال الکتریک شما دچار هرگونه مشکل شد، با نمایندگی های مجاز تعمیرات کولر گازی جنرال الکتریک تماس حاصل کنید، زیرا این نمایندگی ها، با در نظر گرفتن بودجه مشتریان، در تلاش هستند تا، هزینه های مربوط به تعمیر کولر گازی جنرال الکتریک آن ها را کاهش دهند.
استفاده از قطعات اصل و با کیفیت یکی دیگر از خدمات منحصر به فرد این نمایندگی به مشتریانش است، که این موضوع، کاهش تعداد خرابی های یخچال را برای مشتریان به عمل می آورد. متاسفانه امروزه به دلیل افزایش نوسانات بازار، هزینه های قطعات اصل محصولات جنرال الکتریک در حال افزایش است، از این رو پیشنهاد ما برای کاهش هزینه های تعمیر یا تعویض، استفاده از خدمات نمایندگی کولر گازی جنرال الکتریک است، تا با هزینه های سرسام آور تعمیرات مواجه نشوید.

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات