هرساله با شروع فصل تابستان نیاز به کولر گازی در کشور ایران بیشتر از همیشه به چشم می خورد، زیرا در ایران به علت وجود اقلیم های گرم، وجود این محصول بسار مهم و کاربردی به شمار می رود. وجود این نوع کولرها، در مناطق گرم و مرطوب از جمله عوامل مهم در کنترل، نفوذ هوای گرم به داخل خانه است. کولر گازی مابه، قابلیت این را دارد که در فصول گرم سال، هوای خنک و مطبوعی را برای شما به ارمغان بیاورد، بنابراین اگر قصد دارید برای منزل خود کولر گازی بخرید، حتما کولر های گازی مابه را در لیست خرید خود قرار دهید.
نمایندگی کولر گازی مابه، در تلاش است تا با ارائه خدمات درست و منحصر به فرد، به مشتریان خود در شهرهای مختلف ایران، تمامی هزینه های مربوط به حوزه تعمیرات کولر گازی مابه، آن ها را کاهش دهد. بنابراین پیشنهاد می کنیم، در صورت بروز هرگونه مشکل برای کولر گازی خود، با نمایندگی های مجاز کولر گازی مابه تماس بگیرید، تا در زمانی که شما صلاح می دانید تکنسین مربوطه به منزل شما اعزام شود.

نمایندگی کولر گازی مابه در تهران

در شهر تهران به علت وسعت زیاد این شهر و مسافت های طولانی، نمایندگی کولر گازی مابه از 5 نمایندگی مجزا در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران تشکیل شده است، تا در صورت لزوم، بتوانند در سریع ترین وقت ممکن خود را به مکان مورد نظر برسانند.
در هریک از این نمایندگی ها، گروهی از جوانان با استعداد و با تجربه آموزش دیده اند، که در این آموزه ها، به آن ها تعمیرات تمامی مدل های کولرهای گازی مابه آموزش داده می شود، تا آن ها با قطعات تمامی مدل های کولر های گازی این برند آشنایی کامل پیدا کنند. در این دوره ها علاوه بر آموزش های فنی، آموزه هایی مبنی بر نوع رفتار های اجتماعی تعمیر کاران با مشتریان نیز، به آن ها داده می شود، تا در صورت ایجاد مشکل، تعمیر کاران قابلیت کنترل خود را داشته باشند.

نمایندگی کولر گازی مابه در شهرهای مختلف

اگر در شهرهایی به غیر از تهران، ساکن هستید بهتر است اگر قصد خرید کولر گازی مابه را دارید، حتما شماره تلفن نمایندگی خرید کولر گازی مابه، را از 118 شهر خود بگیرید، تا پس از تماس با نمایندگی مابه و گرفتن مشاوره از این نمایندگی، با خاطری آسوده بتوانید کولر گازی با کیفیت خود را خریداری کنید. ممکن است در برخی موارد شما، به شارژ مجدد گاز کولر خود نیاز پیدا کنید و یا کولر گازی شما به تعمیر احتیاج داشته باشد، در این صورت پیشنهاد می کنیم که از 118 شهر خود، حتما شماره نمایندگی تعمیرات کولر گازی مابه را دریافت کنید.

 

نمایندگی کولر گازی مابه در شهرهای مختلف

 

خدمات ارزنده پشتیبانی نمایندگی کولر گازی مابه

بخش پشتیبانی کولر گازی مابه، قصد دارد تا در صورت خرید مشتریان از محصولات شرکت مابه، متعهد شود تا کالای خریداری شده آن ها را گارانتی کند، و با ارائه ضمانت نامه به مشتریان، تا مدت زمان معینی هزینه مربوط به تعمیرات آن ها، به صورت رایگان لحاظ می شود. این موضوع را در نظر داشته باشید، که اگر برگه ضمانت نامه شما به هر دلیلی مفقود شود، دیگر به شما اجازه استفاده از خدمات پس از فروش داده نخواهد شد، بنابراین تا زمانی که ضمانت نامه شما اعتبار دارد، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید.
از دیگر خدمات ارزنده ای که به این بخش تخصیص یافته، می توان به مشاوره اشاره کرد، که این نمایندگی هم در بخش خرید و هم در بخش تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش، قابلیت این را دارد، که به مشتریان خود مشاوره بدهد تا آن ها بتوانند، برای تمامی پرسش ها و ابهامات خود پاسخی بیابند.
چنان چه کولر گازی شما در زمانی که، اعتبار ضمانت نامه آن منقضی شده بود، دچار مشکل شد بهتر است، جهت دریافت خدمات با کیفیت با نمایندگی های تعمیرات کولر گازی مابه تماس بگیرید. نمایندگی تعمیرات کولر گازی مابه قصد دارد، تا هزینه های تعمیرات مشتریان خود را به حداقل برساند، از این رو در صورت بروز مشکل با نمایندگی های تعمیرات کولر گازی مابه تماس بگیرید.

 

پشتیبانی نمایندگی کولر گازی مابه

 

خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی مابه راهی مطمئن

هر برندی که تولید کننده محصولات خانگی است، موظف است که برای مدتی کالای شرکت خود را گارانتی کند، تا در صورت بروز مشکل آن وسیله به صورت رایگان تعمیر شود، اما شرکت مابه قصد دارد که به مشتریان خود ضمانت نامه ای طولانی مدت ارائه کند، تا در صورت خرابی، مشتری بتواند از مزایای بلند مدت این ضمانت نامه استفاده کند. از دیگر مزایای بزرگ این نمایندگی این است که، در صورت تعمیر کولر گازی شما، اگر تعمیرکار قطعه ای را در کولر گازی شما تعویض کند، حتما از قطعه اصل و با کیفیت در کولر گازی شما استفاده خواهد کرد.

 

خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی مابه

 

از دیگر موارد مهم که این نمایندگی به آن پایبند است، اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتریان به شمار می رود، زیرا این نمایندگی در صدد است تا پایه های اعتبار چندین و چند ساله خود را بر این اصول حفظ کند. از این رو اگر تعمیرکار صلاح دید که قطعه ای را در کولر گازی شما جایگزین کند، تحت هیچ شرایطی اجازه ندارد، که هزینه آن قطعه را به صورت جدا از مشتری دریافت کند.
نمایندگی کولر گازی مابه درصدد است که، تمام هزینه های مربوط به تعمیرات و شارژ مجدد گاز کولر گازی شما را کاهش دهد، تا با این کار میزان وفاداری خود به مشتریانش را به همگان ثابت کند.

 

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات