وایت وستینگ هوس یک برند معروف آمریکایی است، که سال های متمادی در تولید لوازم خانگی با کیفیت و منحصر به فرد در بازار دنیا شهرت جهانی پیدا کرده است. از این برند معروف، کولر گازی و یخچال های وایت وستینگ هوس سال های زیادی است، که در خانه های ایرانی ساکن شده است. کولر گازی اینورتر وایت وستینگ هوس، جزو اولین کولر های گازی دنیا به شمار می رود، که درجه کیفی آن A^+ است، که این میزان از درجه کیفی، از بالاترین درجه به شمار می رود.
نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس قصد دارد، با ارائه کولرهای گازی با کیفیت و دارا بودن از درجه کیفی A^+ بهترین نوع کولر های گازی را به مشتریان خود بفروشد، تا خریدارن بتوانند با خرید این نوع کولرها تمامی نیازهای خود را برطرف کنند.

ویژگی های منحصر به فرد کولر گازی وایت وستینگ هوس

کولر گازی اینورتر وایت وستینگ هوس دارای، ویژگی های منحصر به فردی در مقایسه با سایر کولرهای گازی موجود در بازار است. این نوع کولر گازی از قدرت بالایی در پرتاب باد به سمت محیط پیرامون خود برخوردار است. مکش پر قدرت این نوع کولر سبب می شود که هوای داخل خانه به سرعت، به هوایی مطبوع تبدیل شود. این کولرها عمدتا دو کاره بوده، و جهت گرم کردن فضا نیز می توان از آن ها استفاده کرد. کولر گازی اینورتر وایت وستینگ هوس با ایجاد لرزش پایین و صدای آرام می تواند آرامش را به فضای خانه شما هدیه کند. قطعات تشکیل دهنده این محصول همگی از درجه کیفی A^+ تولید شده اند، و همین موضوع می توانند سبب تمایز این نوع کولرهای گازی از هم نوعان خود شود.

در نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس چه خدماتی به مشتریان ارائه می شود؟

افرادی که قصد خرید کولر گازی وایت وستینگ هوس را دارند، باید از خدماتی که این نمایندگی ها در سراسر کشور به مشتریان خود ارائه می کنند، آگاه باشند تا با اطمینان کامل، به این مجموعه از محصولات این برند خریداری کنند.
هدف نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس این است که در همه حال رضایت مشتریان خود را کسب کند، از این رو با ارائه خدماتی در زمینه پشتیبانی، مشاوره و خدمات پس از فروش سعی بر این دارد، که به تمامی نیاز ها و مشکلات مشتریان خود پاسخ دهد. بنابراین اگر قصد خرید کولر گازی وایت وستینگ هوس را دارید بهتر است ، در گام اول با نمایندگی های مجاز خرید این برند تماس بگیرید، تا در بخش مشاوره اطلاعات کاربردی را در اختیار شما قرار دهند، تا در گام آخر شما با آسودگی خاطر نسبت به خرید کولر گازی خود اقدام کنید.
یکی دیگر از خدمات بی نظیر این نمایندگی ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان است، تا در صورت بروز هرگونه مشکلی برای کولر گازی منزل خود، با ارائه ضمانت نامه این شرکت، بتوانند از مزایای آن استفاده کنند. نمایندگی خرید کولر گازی وایت وستینگ هوس متعهد است، که در زمانی که مشتری قصد استفاده از برگه ضمانت نامه خود را دارد، در صورت جایگزین کردن قطعه جدید، آن قطعه باید اصل باشد تا تعداد دفعات خرابی کولر گازی شما کاهش پیدا کند.

 

خدمات نمایندگی وایت وستینگ هوس

 

سوالات رایج مشاوران نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس از مشتریان

بخش مشاوره نمایندگی وایت وستینگ هوس به دو بخش تقسیم می شود، اولین بخش آن، مربوط به مشاوره های قبل از خرید است، که مشتری اگر قصد خرید کولر گازی را دارد، در گام نخست با بخش مشاوره نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس تماس گرفته، و تمامی نیازهای خود را از یک کولر گازی خوب، برای کارشناس بخش مشاوره توضیح دهد، تا او بتوانند طبق نیاز مشتری، کولر گازی مورد نظر او را انتخاب و به او معرفی کند.
در بخش دوم مشاوره، این نمایندگی قصد دارد که در صورت بروز هرگونه مشکل برای کولر گازی مشتری به آن ها مشاوره دهد. در این بخش مشتری تماس گرفته، و سپس مشکل کولر گازی خود را به طور دقیق برای کارشناس مربوطه توصیح می دهد، تا او بتواند مشکل کولر گاز ی مشتری را عیب یابی کند، تا در وقت مقرر تعمیرکار مربوطه را به منزل مشتری اعزام کند. برای کاهش هزینه های اضافی و جلوگیری از به هدر رفتن زمان، توصیه می کنیم که از بخش مشاوره استفاده کنید، تا بتوانید در سریع ترین زمان به خواسته خود دست پیدا کنید، و در صورت بروز مشکل، ان را سریعا حل کنید.

 

سوالات رایج مشاوران نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس از مشتریان

 

خدمات مهم پشتیبانی نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس

پشتیبانی کولر گازی وایت وستینگ هوس، تصمیم دارد تا در صورت خرید مشتریان از کالاهای شرکت، متعهد شود تا کالای خریداری شده آن ها را ضمانت کند، و با ارائه ضمانت نامه به خریداران کولر گازی، تا مدت زمان معینی هزینه مربوط به تعمیرات آن ها، رایگان خواهد بود. به این موضوع همیشه توجه کنید، که اگر برگه ضمانت نامه شما به هر دلیلی از بین برود، دیگر نمایندگی حق استفاده از خدمات پس از فروش را، به شما نخواهد داد، بنابراین حافظ برگه ضمانت خود باشید.
دیگر خدماتی که تابع این بخش است می توان، به مشاوره رایگان این قسمت اشاره کرد. نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس در بخش پشتیبانی قصد دارد، در بخش خرید، تعمیر و ارائه خدمات پس از فروش، به مشتریان خود مشاوره بدهد، تا پاسخ تمامی سوالات و ابهامات مشتریان برای همیشه از بین برود.
چنان چه کولر گازی شما در زمانی که، اعتبار ضمانت نامه آن به اتمام رسیده بود، دچار مشکل شد، جهت دریافت خدمات بی عیب و نقص، با نمایندگی های تعمیرات کولر گازی وایت وستینگ هوس ارتباط برقرار کنید. نمایندگی تعمیرات این کولر گازی درصدد است تا، مبالغی که هرساله به تعمیرات کولر گازی خود اختصاص می دهید را کاهش دهد.

 

خدمات مهم پشتیبانی نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس

 خدمات پس از فروش نمایندگی کولرگازی وایت وستینگ هوس

شرکت وایت وستینگ هوس در تلاش است که، به مشتریان خود گارانتی مدت داری را عرضه کند، تا در صورت آسیب به کولر گازی شما، تا مزایای طولانی این ضمانت نامه، شامل حال خریدار بشود. از دیگر خصوصیات مهم این نمایندگی می توان به این موضوع اشاره کرد که، در صورت تعمیر کولر گازی شما، اگر تکنسین قطعه ای را در کولر گازی شما عوض کرد، آن قطعه باید اصل و اورجینال باشد.

 

خدمات پس از فروش نمایندگی کولر گازی وایت وستینگ هوس

ویژگی مهمی که این نمایندگی به آن مقید است، احترام به حقوق مشتری و کسب رضایت خریدارن است، زیرا این نمایندگی تصمیم دارد، تا پایه های اعتماد چند ساله خود را بر این مبنا استوار کند. از این رو اگر تعمیرکار در نظر داشت که قطعه ای را در کولر گازی شما عوض کند، به هیچ عنوان نمی تواند که، مبلغ آن قطعه را به صورت جداگانه از مشتری بگیرد.

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات