یخچال جنرال الکتریک یکی از بهترین یخچال های موجود در جهان است، به دلیل این که یخچال جنرال الکتریک در ایران طرفداران فراوانی پیدا کرد، نمایندگی آن در پایتخت ایران یعنی تهران دایر شد. این یخچال بیش از بیست نمایندگی در شهر تهران دارد که افرادی که در ساکن این شهر هستند، می توانند از خدمات کاربردی این نمایندگی ها بهره مند گردند. این خدمات از فروش آن آغاز می شود و در صورت هر گونه مشکل و خرابی می توانید به نمایندگی آن مراجعه کنید. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک با داشتن متخصصین کاردان و ماهر، در زمینه‌ی نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر تخصصی یخچال فریزر جنرال الکتریک در شهر تهران در خدمت شما هستند.

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک

 

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در مشهد


یخچال جنرال اکتریک در مشهد نمایندگی دارد و خدمات گوناگونی به کسانی که در مشهد ساکن هستند ارائه می نماید. همچنین افرادی که در حومه مشهد هستند می توانند از این خدمات استفاده کنند. این خدمات شامل نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیرات تخصصی و فنی یخچال جنرال الکتریک می باشد. این نمایندگی دارای تکنسین کارآزموده است تا در کمترین زمان ممکن مشکل یخچال شما را حل کند. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک مشهد از قطعات فابریک و اصل کارخانه جنرال الکتریک برای تعمیرات بهره می گیرد.


نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اصفهان


نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اصفهان این امکان را برای افراد ساکن در اصفهان و حومه فراهم کرده تا به راحتی یخچال جنرال الکتریک را خریداری نموده و بتوانند از خدمات پس از فروش آن استفاده نمایند. نمایندگی یخچال جنرال الکتریک اصفهان دارای بهترین و مجرب ترین متخصصین تعمیرات یخچال های آمریکایی است که همه تعمیرات یخچال جنرال شامل شارژ گاز، تعویض کمپرسور، تعمیرات و تعویض برد یخچال سرویس و تعویض فن اواپراتور و کندانسور و دیگر عیوب را در کوتاه ترین زمان با ضمانت رفع می کند. از مزیت های این نمایندگی می توان به بهره گیری از قطعات اصلی و کارخانه ای و گارانتی تعمیرات انجام شده در مدت زمان کمی اشاره کرد. 


نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در شیراز


یخچال جنرال الکتریک یکی از یخچال های مطرح و عالی در نوع خود است که خواهان بسیار آن سبب شده نمایندگی های بسیاری من جمله شیراز داشته باشد. کسانی که در شیراز و حومه آن ساکن هستند، می توانند از نمایندگی های یخچال جنرال الکتریک، یخچال مورد نظر خود را خریداری نمایند و از خدمات این نمایندگی ها استفاده کنند. این نمایندگی ها خدماتی چون: فرستادن تعمیرکار به منزل شما جهت تعمیر و عدم رجوع به نمایندگی، تهیه تجهیزات مورد نیاز برای تعمیرکار به منظور انجام شدن با کیفیت و سریع تعمیر یخچال، برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران به منظور افزایش دانش علمی و عملی آن ها، ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری به هدف ضمانت خدمات، ارائه مشاوره تلفنی رایگان برای پاسخگویی به سوالات و برطرف کردن عیوب ایجاد شده توسط خود مشتری، بهره گیری از قطعات اصل کارخانه برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک را به مشتریان خود ارائه می نمایند.


تاریخچه یخچال جنرال الکتریک  General Electric


جنرال الکتریک یک برند معتبر آمریکایی بوده و به نوعی یک شرکت بسیار بزرگ محسوب می شود. در سال 1896 شرکت جنرال الکتریک به عنوان شرکت برتر معرفی شده و با گذشت 115 سال همچنان یکی از شرکت های برتر باقی مانده است. شرکت جنرال الکتریک در سال 1953 یک از برترین شرکت ها در بازار بورس لندن معرفی گردید.
این شرکت از سال 1892 توسط توماس هاستون و با ادغام شرکت ادیسون شکل گرفت و به نام جنرال الکتریک نام گذاری شد و چارلز کافین تا سال 1912 مدیر عامل این شرکت بود و آن را مدیریت می نمود.
این شرکت خیلی زود جای خود را در بازارهای جهانی باز کرد. هم اکنون در سراسر دنیا دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش است. سالیان بسیار طولانی است که یخچال جنرال الکتریک در ایران نمایندگی دارد و از این طریق خدمات خود را عرضه می دارد.
با این که نمایندگی جنرال الکتریک درکشورهایی به جز آمریکا نیز محصولات خود را تولید می کند، اما طراحی کلیه محصولات در شرکت اصلی واقع در آمریکا انجام می گیرد و همه ی تولیدات زیر نظر سختگیرانه نمایندگی مرکزی جنرال الکتریک قرار دارد.


خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال جنرال الکتریک


خدمات پس از فروش یکی از مهمترین ملاک های خرید لوازم خانگی است، اما تعداد کمی از افراد هستند که به این موضوع توجه می کنند. در صورت نبود خدمات پس از فروش شما همیشه نگران این خواهید بود که در صورت وجود ایرادی در یخچال، چگونه می توانید آن را تعمیر کنید. یکی از دغدغه های مهم شرکت بزرگ و بین المللی جنرال الکتریک، رضایت مشتریان است که این اصل را تا به امروز مد نظر خود قرار داده است.  
به همین علت است که خدمات پس از فروش نمایندگی جنرال الکتریک به عنوان یکی از مطرح ترین خدمات در ایران است.
همه خدمات در نمایندگی تعمیر جنرال الکتریک توسط بهترین مهندسان تعمیرات لوازم منزل صورت می گیرد.
برای آرامش خاطر و اطمینان شما بر روی همه خدمات، فاکتور رسمی به مشتریان داده می شود تا در صورت رخ دادن مجدد همان ایراد در یخچال، بدون هیچ هزینه ای به وسیله نمایندگی جنرال الکتریک برای شما تعمیر شود.
می توان گفت شرکت جنرال الکتریک تولیدکننده ای است که محصولاتش انعکاس دهنده فناوری روز در خانه های مردم می باشد، طراحی شاهکار و درعین حال ساده در یخچال جنرال الکتریک، برای خریداران آن بسیار ملموس است. 
مردم ایران کیفیت، دوام و ظاهر زیبای یخچال جنرال الکتریک را می پسندند و به علت کیفیت و کارایی بیشتری که دارد از استقبال زیادی برخوردار گشته است. همچنین نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در این امر توانسته موفقیت کسب کند.
امروزه گستره وسیعی از محصولات و لوازم خانگی جنرال الکتریک را علاوه بر آمریکا و اروپا که روابط اقتصادی خوبی با هم دارند، در نقاط گوناگون دنیا نیز مشاهده می کنیم. این محصولات بر خلاف تصور بسیاری از مردم علاوه بر این که در تامین قطعات یدکی هیچ مشکلی پیش روی خود ندارند، حتی خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را به آسانی در کشورهای گوناگون می توان یافت.
یخچال فریزر و یا ساید بای ساید یکی از لوازم خانگی ضروری و پرکاربرد در هر خانه ای به شمار می رود، به طوری که بدون آن امور روزمره لنگ می ماند. در صورتی که یخچال به مدت چند ساعت خراب شود، مواد غذایی خراب شده و متحمل ضرر مالی خواهید شد. با وجود متخصصان تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در شرکت تعمیر لوازم خانگی آریا جای هیچ گونه نگرانی نیست و در اسرع وقت مشکل شما مرتفع می گردد.

 

خدمات و سرویس در محل یخچال فریزر جنرال الکتریک

 

خدمات پس از فروش نمایندگی یخچال جنرال الکتریک شامل چه مواردی می شود؟


شرکت جنرال الکتریک بر این باور است یک مشتری ناراضی، یازده مشتری دیگر را ناراضی خواهد کرد و یک مشتری راضی سه مشتری دیگر را راضی می کند؛ بنابراین این شرکت به دنبال توسعه پی در پی در محدوده عملکرد خود بوده است. در نمایندگی های یخچال جنرال الکتریک نیز همواره این امور را در برنامه ها خود انجام می دهند:  
•    راهنمایی مشتریان جهت بهره گیری صحیح و بهینه از محصولات و خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
•    انجام خدمات تخصصی و تعمیراتی یخچال جنرال الکتریک توسط تکنسین مجرب و ماهر توسط نمایندگی جنرال الکتریک
•    ضمانت نمودن تعمیرات به مدت 12 ماه از زمان تعمیر توسط نمایندگی جنرال الکتریک  
•    جلب نظر و رضایت مشتریان نسبت به محصولات و خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
•    برنامه ریزی جهت بازدیدهای دوره ای به منظور انجام خدمات پیشگیرانه
•    ارائه مشاوره و خدمات مد نظر مشتریان به شکل شبانه روزی
•    تعمیر لوازم خانگی جنرال الکتریک در محل مشتریان (با قطعات اصلی و فابریک)
•    ارائه مشاوره تعمیرات رایگان به مشتریان در تمام ساعات اداری
•    برطرف کردن مشکل انرژی وکارکرد زیاد برق محصولات این کارخانه
•    جویا شدن نظرات و ایده ها و انتقادات مشتریان و انتقال آن ها به کارخانه اصلی
•    فراهم کردن قطعات مصرفی و تعویضی و ارسال آن برای مشتریان از نمایندگی خدمات پس از فروش جنرال الکتریک
•    نصب و راه اندازی همه محصولات و لوازم خانگی این شرکت در اسرع وقت توسط کارکنان نمایندگی جنرال الکتریک
 

 

نوشتن یک نظر

اين فرم نام، ايميل، آدرس IP و نظرات شما را جمع مي کند تا بتوانيم نظرات شما را در وب سايت پيگيري کنيم. براي اطلاعات بيشتر، قوانين و مقررات و سوالات متداول ما را بررسي کنيد، در آنجا اطلاعات بيشتري در مورد نحوه و چگونگي ذخيره اطلاعات شما در اختيار شما قرار مي دهيم.
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

تعمیرات